- Q&Q

Цена
€39 37 / 77 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Унисекс часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DA40J502Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Показва текуща дата от месеца
Стоманен корпус с ION покритие
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Ширина-40мм
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Показва текуща дата от месеца
Стоманен корпус с ION покритие
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Ширина-40мм
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Унисекс часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DA40J502Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Показва текуща дата от месеца
Стоманен корпус с ION покритие
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Ширина-40мм
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Показва текуща дата от месеца
Стоманен корпус с ION покритие
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Ширина-40мм
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 1 година |
| Гаранция | 1 година |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 40 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Син |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 9 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Q&Q ATTRACTIVE DA40J502Y
Подчертайте своя стил с мъжкия часовник Q&Q ATTRACTIVE DA40J502Y — елегантен аналогов модел с класически дизайн и надежден кварцов механизъм. Сребристият корпус и синият циферблат придават изискан вид за всеки повод.
Ключови Предимства
- Надежден кварцов механизъм — Точно отчитане на времето с минимална поддръжка.
- Издръжлива конструкция — Корпус от неръждаема стомана и минерално стъкло предпазват от ежедневно износване.
- Водоустойчив — 3 ATM издържа на пръски и кратко потапяне.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса | 40 mm |
| Дебелина на корпуса | 9 mm |
| Цвят на циферблата | Син |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Показване на дата | Да |
Какво има в кутията
- Часовник Q&Q ATTRACTIVE DA40J502Y
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




